Válcové brikety TOP KLASIK jsou charakteristické vysokou výhřevností. Brikety jsou vyráběny pod extrémním tlakem až 2 500 kg/cm2 a jsou vhodné pro celodenní intenzivní topení.
Válcové brikety TOP KLASIK jsou vhodné k použití ve všech spalovacích systémech uzpůsobených pro spalování briket. Brikety při hoření nabývají na objemu až o 30 %. Ohniště je proto nutné plnit přiměřeně této skutečnosti.
Brikety jsou zabalené po 6 kusech do PE obalů, které mohou být z důvodu použité balicí technologie perforované. Dřevěné brikety skladujte v suchu a nevystavujte přímému slunečnímu záření. Brikety lze zapalovat pomocí třísek, tuhého podpalovače nebo pomocí brikety, kterou rozdrtíme a zapálíme s pomocí papíru.
Dřevěné brikety v akci | Nejlevnější dřevěné brikety | Dřevěné brikety válcové |
95% zákazníků doporučuje náš obchod
“ Opravdu dobrá komunikace obchodu - ochota při domluvě termínu dodávky.. „
“ Obědnávka a dodání je v krátkém čase dodána. „
“ Rychlé, spolehlivé doručená. „